Realizacja zleceń typu packshot

REALIZACJA ZLECEŃ TYPU PACKSHOT KROK PO KROKU

Kontakt

Kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Wycena i omówienie szczegółów zlecenia

Analiza potrzeb klienta (ilość przedmiotów do sfotografowania, rodzaj zdjęć oraz ich przeznaczenie) Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, w zależności od rodzaju produktów, ilości zdjęć oraz opracowania graficznego.

Umowa

Przy dużych zleceniach podpisujemy umowę, w której uwzględniamy wszystkie szczegóły zlecenia oraz termin jego wykonania od momentu dostarczenia wszystkich materiałów do zdjęć. W takim przypadku pobieramy również zaliczkę.

Dostarczenie produktów

Produkty do zdjęć można dostarczyć osobiście lub wysłać kurierem

Wykonanie zdjęć testowych

Po dostarczeniu materiałów do zdjęć, klient otrzymuje do wglądu zdjęcia próbne wykonane według wcześniejszych ustaleń. Po akceptacji wstępnego materiału przechodzimy do właściwej sesji zdjęciowej.

Sesja zdjęciowa i obróbka graficzna

Zdjęcia są wykonane w terminie jaki wcześniej został ustalony oraz według wszystkich poprzednich ustaleń. Obróbka graficzna obejmuje: wyszparowanie (wycięcie z tła), korektę kolorystyczną i tonalną, poprawę kontrastu oraz jasności, usunięcie wad i zanieczyszczeń produktu, na życzenie klienta dodanie znaku wodnego bądź logo firmy.

Udostępnienie zdjęć poglądowych

Po wykonaniu wszystkich fotografii klient otrzymuje zdjęcia poglądowe (tzw. Prewki). Służą do zaprezentowania całego materiału jednak uniemożliwiają ich wykorzystanie ze względu na mały rozmiar.

Płatność i dostarczenie zdjęć

Gdy tylko zostanie uregulowana płatność za zdjęcia, cały materiał w pełnej rozdzielczości jest udostępniany na dysku google i możliwy do pobrania przez klienta. Jeśli klient odbiera osobiście produkty to może wraz z nimi otrzymać wszystkie zdjęcia na miejscu.

Zwrot produktów

Klient odbiera produkty osobiście lub są one wysyłane kurierem w zależności od jego preferencji.

Archiwizacja

Dodatkowo, dbając o klienta, oferujemy darmową archiwizację zdjęć przez rok od ich wykonania.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TOP