Oferta

Specjalizujemy się w fotografii produktowej, zdjęciach odzieży na niewidocznych manekinach, fotografii eventowej oraz wnętrz i architektury. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i kompleksowo je realizujemy. Na efekt końcowy składa się przygotowanie materiału do zdjęć (jeśli tego wymaga to prasowanie, polerowanie, rozpakowywanie itp.), sesja zdjęciowa oraz pełna obróbka graficzna zgodnie z wymaganiami klienta.

Wiemy jak ważną rolę przy sprzedaży internetowej odgrywają dobre zdjęcia. Oferujemy Państwu najwyższej jakości fotografie, które w pełni oddadzą wszystkie cechy produktu i pokażą go z jak najlepszej strony.

Jeśli nie są Państwo przekonani, oferujemy ZA DARMO wykonanie próbnych zdjęć typu packshot. Wystarczy, że przywiozą lub przyślą Państwo do nas swój produkt a my zrobimy im zdjęcia i udostępnimy je do wglądu.

WYCENA

Nasze usługi zawsze wyceniane są z korzyścią dla klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Szanujemy Państwa czas i pieniądze dlatego robimy wszystko aby nasz klient był zawsze w 100% zadowolony z efektu naszej pracy.


PACKSHOT

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa

Efektowne i bardzo czytelne przedstawienie produktu na fotografii. Zdjęcia ukazują wszystkie zalety fotografowanego przedmiotu: wiernie oddają kolorystykę, fakturę oraz materiał z jakiego jest wykonany. Naszym celem jest takie przedstawienie produktów, aby klient jedynie na podstawie zdjęć docenił ich wartość, wygląd oraz jakość.

GHOST

Fotografia typu duch

Fotografia typu duch

Fotografie typu duch ukazują odzież w bardzo atrakcyjny sposób. Wykonane są na manekinie i obrobione graficznie w taki sposób aby był on niewidoczny. Zdjęcia tego typu wykorzystywane są przez największych sprzedawców i cieszą się bardzo dużą popularnością, gdyż pozwalają w pełni oddać kształt i wygląd odzieży. Są bardzo popularne w sprzedaży internetowej, jak również w reklamie i katalogach produktów.

INTERIOR

Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz

Profesjonalna fotografia architektury, wnętrz hoteli, pensjonatów, restauracji, biur, apartamentów, lokali usługowych itp. Wysoka jakość oraz dbałość o detale pozwalają w pełni oddać jakość oraz charakter wnętrza czy nieruchomości. Dobre zdjęcie szybko przyciągnie oko klienta i sprawi, że zainteresuje się Państwa ofertą. Oferujemy darmowy dojazd do klienta na terenie Warszawy oraz atrakcyjne ceny dla klientów z całego kraju.

EVENTS

Fotografia eventowa

Fotografia eventowa

Koncerty, festiwale, imprezy firmowe itp. Oferujemy profesjonalny reportaż zdjęciowy z wszelkiego rodzaju imprez. Nasze zdjęcia charakteryzują się dużą dynamiką, wysoką jakością, dbałością kolory oraz oświetlenia jak również profesjonalną obróbką graficzną. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, który sprawdzi się w każdych warunkach oświetleniowych, czego efektem będą zdjęcia, które spełniają wszystkie Państwa oczekiwania.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TOP