Cennik

Nasze usługi zawsze wyceniane są z korzyścią dla klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Szanujemy Państwa czas i pieniądze dlatego robimy wszystko aby nasz klient był zawsze w 100% zadowolony z efektu naszej pracy.

Kontaktując się z nami uwzględnijcie Państwo te pytania:

 • Jaka jest ilość produktów do sfotografowania?
 • Ile zdjęć przypada na jeden produkt?
 • Jaki jest typ produktów do zdjęć?(można wysłać przykładowe zdjęcie)
 • Czy jest to produkt prosty czy złożony?(wyjaśnienie poniżej)
 • Jaki ma być efekt końcowy?(można wysłać przykładowe zdjęcie)
 • Jaki jest ostateczny termin wykonania zlecenia?(jeśli jest określony)
 • Mile widziana jest również informacja o Państwa oczekiwaniach finansowych, czyli wysokości budżetu jaki mogą Państwo przeznaczyć na wykonanie zdjęć produktowych
 
  ILOŚC ZDJĘĆ
  CENA BRUTTO (za 1 zdj.) 1-10 11-50 51-100 101-1000
Rodzaje zdjęć
PROSTE (PACKSHOT) 35 zł 29 zł 25zł zapytaj o cenę
ZŁOŻONE (PACKSHOT) 45 zł 39 zł 35 zł zapytaj o cenę
WNĘTRZA zapytaj o cenę
EVENT zapytaj o cenę
 

Cenę określamy w oparciu o liczbę wykonanych zdjęć a nie ilość produktów. Jeśli potrzebujesz wykonać zdjęcia 10 produktów a każdy sfotografować z dwóch stron, to cenę należy odczytać z kolumny "11-50", gdyż efektem końcowym będzie 20 zdjęć. W przypadku gdy zamówienie dotyczy tylko jednego zdjęcia na produkt, efektem końcowym będzie 10 zdjęć i cenę należy odczytać z kolumny "1-10"

 • Produkty proste to takie, które nie posiadają powierzchni odbijających (np. szkło, połyskliwy metal, srebro, złoto, błyszczący plastik). Poza tym produkt nie wymaga dodatkowych czynności tj. czyszczenie, polerowanie, rozpakowywanie, składanie, prasowanie itp.
 • Produkty złożone to biżuteria, odzież, żywność, kosmetyki, produkty szklane, wielkogabarytowe oraz bardzo małe. Fotografia odzieży typu Duch zalicza się do produktów złożonych.

Dla klientów, którzy zamierzają podjąć stałą współpracę mamy bardzo atrakcyjne oferty cenowe. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

 • Zdjęcie produktu na jednolitym (zazwyczaj białym) tle.
 • Profesjonalna obróbka graficzna (poprawa ostrości, kontrastu, kolorystyki, tonacji, modelowanie kształtów ubrań np. taliowanie, usuwanie wad, zanieczyszczeń oraz drobinek kurzu, dodawanie odbicia lustrzanego lub cienia przedmiotu. Wszystkie te czynności mają na celu pełne przygotowanie fotografii do wykorzystania na stronie internetowej, w materiałach drukowanych lub reklamach.
 • Szparowanie produktu (wycinanie z tła) oraz umieszczenie na dowolnym tle lub zapisanie w formacie .png dzięki któremu klient będzie miał możliwość wstawienia zdjęcia produktu na dowolnie przez siebie wybrane tło.
 • Gotowe zdjęcia przygotowujemy w dwóch rozdzielczościach: pełnej, która nadaje się do druku oraz zmniejszonej do wykorzystania w Internecie
 • Archiwizacja zdjęć. Przez rok od wykonania zlecenia przechowujemy wszystkie zdjęcia w przypadku gdyby coś się stało z tymi, które Państwu przekazaliśmy.
 • Licencja podstawowa, która umożliwia Państwu bezterminowe wykorzystanie zdjęć do własnych celów. Niedozwolone jest natomiast odsprzedawanie zrobionych przez nas zdjęć. Jeśli są Państwo tym zainteresowani, to jest możliwe wykupienie "Pełnej Licencji". Jej koszt jest ustalany indywidualnie.

Istnieje możliwość osobistego dostarczenia produktów, bądź wysłania ich kurierem po wcześniejszym ustaleniu terminu. Po wykonanym zleceniu zamawiają Państwo kuriera na nasz adres a my przygotowujemy paczkę do odesłania. W przypadku produktów wielkogabarytowych, lub z innego powodu nienadających się do przetransportowania oferujemy możliwość wykonania sesji zdjęciowej na miejscu u Państwa. Potrzebujemy wolnej powierzchni i dostępu do prądu aby rozstawić sprzęt studyjny oraz aparat.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TOP